Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /autoinstalator/joomla3/templates/dd_charitylife_88/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

W tym roku ze względu na obostrzenia związane z obowiązującą pandemią,  Mikołajki obchodziliśmy indywidualnie ale za to aż przez cały grudzień - tak aby uszczęśliwić wszystkich naszych podopiecznych!

Wzięli w nim udział podopieczni Fundacji Carpe Diem i Przychodni NZOZ Marmed.

Dziękujemy serdecznie w imieniu Prezesa Fundacji Carpe Diem i Dyrektora NZOZ Marmed firmie Colian sp. z o.o. Oferującej produkty pod znanymi markami: Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Grześki, Familijne, Jeżyki, Akuku!, Hellena, Appetita oraz Siesta, za przekazanie słodkich upominków dla naszych podopiecznych!